THOUSANDS OF FREE BLOGGER TEMPLATES

17 Temmuz 2010 Cumartesi

Kombinezon ve renkli ruyalar vol. 6

Sıkıntılı bir dönemdeydim. İçim dışım saçma sapan konularla dolu olduğundan kusmak istiyordum. İçimdekileri kusmak ve asla düşünmemek. Sekizinci katın balkonundan aşağı bakınca hayat aslında pek de zor görünmüyordu. Aşağı sallanmak kadar basitti.


Uzun uzun düşündüm. Nedendi böyle derin düşüncelerim.. Sevgilimle aram bozuktu, ailesiyle problemlerimiz vardı, onun takıntılı olduğu noktalarda ben çok geniştim, beni anlamamakta ısrarcıydı, hayatımın her noktasına karışmaya başlamıştı vs. Sorunum oydu-sevgilim-. Kadınların bazı bunalımlı dönemlerinde özellikle sevgililerinden ayrıldıklarında falan kapıldığı kendini bilmezlik halinde değildim asla.. Ne yaparsam yapayım bilinçli karar alacaktım. Ayrılabilirdim ondan. Evi terk edebilirdim. Aramazdım, merak ettirirdim. İstediğim şeyse bunların hiçbiri değildi.

Sinir çıkarmak ya da ona karşı duyduğum kızgınlığın öcünü almak için değil gerçekten başkasıyla sevişmek istediğim için seviştim Serdar'la.. Bundan 5 ay önce..

O gün evden kararlı bir şekilde çıktım. Bir başkasıyla sevişmeden eve dönmeyeceğimi biliyordum. En seksi iç çamaşırlarımı giydim önce. Sonra çıkardım. Sutyen takmayacaktım zaten. Rahattım. Olduğum gibi gitmeye karar verdim. Kısa bir elbise giydim. Yavaş yavaş hazırlandım. hiçbir şeyi aceleye getirmek istemiyordum. Boyu belime yaklaşan saçlarımı öylece bıraktım önce. Sonra boynumu açıkta bırakacak şekilde topuz yaptım dalgaları belli olacak şekilde. Masum ama cazibeli görünmek istedim. Hafif bir makyaj yaptım. dudaklarıma sadece parlatıcı sürdüm. Topuklu ayakkabılarımdan birini seçtim. Rugan ve siyah.. Çiçek kokulu bir parfüm sıktım. Eni konu cazibeli, seksi bir kadın olmuştum.. Saat 19:00 civarıydı. Sevgilimin eve dönmesine 2 saat kala çıktım evden ona haber vermeden. Taksiye atlayıp Bebek'e gittim önce bir şeyler yedim. Saat 23:00 e kadar öylece vakit geçirdim ve bir kulübe gittim sonra. Yalnız bir kadının yalnız çıkma ihtimali en düşük olan yere!

devam edecek bu yazım..