THOUSANDS OF FREE BLOGGER TEMPLATES

13 Nisan 2010 Salı

talebe

off of... çok derin ofladım bu kez evet. gergin bir dönemdeyiz, ota boka kavga ediyoruz. genelde alttan alan taraf o olurdu fakat son 3 haftadır ben sakinleştirmeye çalışıyorum, öğrencimden kıskanıyor beni. neler neler kuruyor kafasında, atölyeye ne zaman gitsem, zort diye telefonum çalıyor "nerdesin, yine o herife mi ders veriyosun sen??" .. ilk defa aynı yaşımda bir öğrencim var ve evet yakışıklı, tamam çok yakışıklııııı... öhöömm sandığınız gibi değil tamam mı? aramızda hiç bir şey yok fakat sevgilimin bu kuruntuları yüzünden kendimi öğrencime daha yakın hissetmeye başladım, sürekli onu koruyorum her tartışmada, savunuyorum... şimdi ben mi suçluyum?

4 itiraf:

Adsız dedi ki...

hıım, hayır aslında suçlu falan değilsin sen. suçlu olan sevgilin, kendine olan güvensizliği tavan yapınca sana yükleniyor, bu seni ondan vaz geçirmek yada düşündürmemek için fakat düşünemediği şey, onun o maço tavırları seni öğrencine yakınlaştırması ve hatta bir süre sonra onu seksüel olarak istemem olacaktır bence, neyse...hayır sen değil, sevgilin suçlu..biraz sarhoşum ve en iyisi susmak :)

jartiyer dedi ki...

evet (şimdilik) suçlu diilim adsız, ama işte garantisini veremiyorum, çok bunalttı beni öyle böyle diil, cuma günü ders saatimde geldi atölyede bizi kontrol etti herif ya, her dakka yanımızda, çocuğa laf sokmalar falan, akşamında zaten evde kıyamet koptu gene =/

neyse ben sarhoş diilim ama anlatmak istedim işte :)

Beni dinle dedi ki...

Bence öğrencile bi kaçamak yap da anlasın neyin neden olduğunu:)

D!mple Rock dedi ki...

İlk yorumun sahibine katılıyorum. Kendimize olan güvensizliğimiz yüzünden kıskanıyoruz. İlişkiyi zora sokmadığı taktirde tadı çıkarılabilen, sevgiden kaynaklı güzel bseydir. lakin dozu ii ayarlamak gerekir..